Bez příjmů a bez registrů, to je nebankovní hypotéka

Hypotéka bez příjmů je produkt nebankovních společností, které jsou významnými konkurenty bank a dalších podobných institucí. Jsou totiž spolehlivé, férové a poskytují svým klientům přesně to, co žádají. Tato hypotéka je unikátní z toho důvodu, že je možné ji získat bez dokazování příjmů, a to i tehdy, když máte nějaký ten záznam v registru dlužníků. Společnost totiž vůbec nedbá na tyto faktory, jedinou podmínkou je ručení, a to nějakou nemovitostí. Jednat se může klasicky o dům či byt, nebo taky rekreační objekt, respektive o chatu či chalupu. Podnikatelé však ocení i možnost ručit komerčním objektem.

Získejte úvěr v několika krocích

Jestliže vás nebankovní hypotéka zaujala, tak vás bude určitě také zajímat, jak ji získat. Postup je zde totiž o něco odlišný, než když byste si chtěli půjčit od banky. Velkou výhodou totiž je to, že nebudete muset nikam chodit, první krok můžete udělat pěkně z pohodlí domova – stačí odeslat online formulář s vaší žádostí. Nezapomeňte napsat částku, o kterou byste měli zájem, a připojit fotografie exteriéru i interiéru nemovitosti, kterou jste se rozhodli ručit. Toto je prvotní impulz, na základě kterého se vám, často ještě tentýž den, ozvou specialisté, kteří s vámi prodiskutují další detaily a zodpoví vám vaše otázky.

  1. Vyplňte online formulář a odešlete jej
  2. Vyčkejte na kontaktování pracovníkem vámi zvolené společnosti
  3. Domluvte se na detailech, zeptejte se na vše, co vás zajímá
  4. Podepište smlouvu a těšte se na své peníze

Rychlé vyřízení, krátká i dlouhá doba splatnosti, bezplatné předčasné splacení či atraktivní úrok. To všechno jsou výhody, které zametou nabídky bank definitivně pod koberec. Vsaďte proto na hypotéku bez dokládání příjmů a získejte potřebné peníze bez jakékoliv časové prodlevy.